ÁLLÁS

25 éves múltra visszatekintő Faktor Vállalkozási Iroda  Kft., budapesti székhellyel, stabil hátterű, tiszta magyar tulajdonú vállalkozás.

Fő tevékenységi köre: Épületgépészeti termékek kereskedelme és kivitelezési munkák  ( klímaberendezés, VRF, hőszivattyú telepítés, épületgépészeti szerelés )

Határozatlan idejű munkaszerződéssel keres

Műszaki előkészítő munkakörbe keres kollégát Budapest és környékére kivitelezési munkáihoz

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

·        klímaberendezés, hőszivattyú, VRF és egyéb épületgépészeti kivitelezési  munkáinak felmérése, műszaki előkészítése, árajánlatok kidolgozása

·        költségvetés készítés,

·        alvállalkozói-, beszállítói ajánlatok bekérése

·        kapcsolattartás külső és belső partnerekkel

·        a munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:

·        épületgépész-technikus végzettség

·        önállóság, rugalmasság, precizitás

·        MS Office program felhasználó szintű ismerete

·        építőiparban előkészítői/építésvezetői munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

·        versenyképes fizetés

·        korszerű munkaeszközök (laptop, telefon)

·        folyamatos szakmai kihívás

·        hosszú távú munkalehetőség

·        dinamikus, fiatal csapat

Egyéb információ az állásról:

·        munkavégzés helye: Budapest és környéke

·        munkaviszony: határozatlan

·        munkaidő: teljes

Szükséges tapasztalat:

·        1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

·        Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

·        Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

·        Teljes munkaidő

Munkakezdés: azonnal

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és úgy gondolod, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja, kérlek, fényképes önéletrajzodat küldd el az alábbi email címre: info@klimafaktor.hu vagy hívd az alábbi telefonszámot:
06-20/9811462