ÁLLÁS

KLÍMASZERELŐ ÁLLÁS

Tapasztalattal rendelkező klímaszerelők jelentkezését várjuk!

A 25 éves múlttal rendelkező Budapest XVII. kerületi Hűtő és Klímatechnikai vállalkozásunk munkatársat keres!
Feladatok:
• klímák telepítése, javítása, karbantartása
• hőszivattyúk, folyadékhűtők, VRV rendszerek telepítése, javítása, karbantartása
• egyéb épületgépészeti munkák
Amit kínálunk:
• biztos, hosszú távú munkalehetőség
• fiatalos, összeszokott csapat
• családias légkör
• minőségi szerszámokkal felszerelt gépkocsi
• munkaruha biztosítása
• mobiltelefon biztosítása
• versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye: Budapest, XVII., Pesti út 9.
Munkaidő: főállás
Munkakezdés: azonnal

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és úgy gondolod, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja, kérlek, fényképes önéletrajzodat küldd el az alábbi email címre:
info@klimafaktor.hu vagy hívd az alábbi telefonszámot:
06-20/9811462